Novinky

Využijte přednosti inteligentní kamery Polycom EagleEye Director II

 

 

Společnost Polycom již mnoho let zaujímá dominantní pozici mezi výrobci audio a videokonferenčních systémů a řešení pro telepresence a vzdálenou spolupráci. V rámci své dlouhodobé strategie se zaměřuje především na integrovaná multiplatformní end-to-end řešení sjednocené komunikace.

 

Nosnými videokonferenčními produkty jsou zařízení řady Polycom® RealPresence® Group Series, která jsou primárně určena pro skupinová videokonferenční spojení. Typicky tak spolu komunikují dvě skupiny osob v konferenčních místnostech. Kamera se tedy musí vždy zaměřit zaměřit na toho v místnosti, kdo právě hovoří.

 

Zde přichází ke slovu sofistikované řešení inteligentních kamer Polycom® EagleEye™ Director II, které nabízí řadu pokročilých funkcí. V prvé řadě jde o rychlé a plně automatické zaměření kamery na právě hovořícího účastníka spojení, který se může i pohybovat po místnosti. Odpadá tak nepohodlné a nepraktické ruční dálkové ovládání kamer.

 

Ve větších místnostech je navíc možné spojit dva tyto kamerové systémy prostřednictvím Cascading Mode, tak aby aktivní účastník mohl být vždy snímán pod optimálním úhlem. Ve výsledku se tedy systém dokáže automaticky chovat tak, jako když režisér televizního přenosu ručně přepíná mezi záběry více kamer.

 

Užitečnou doplňkovou funkcí je počítání počtu osob, které se účastní videokonferenčního spojení. Ve větších firmách jsou tak k dispozici statistické údaje o vytížení jednotlivých konferenčních místností, což umožňuje jejich efektivnější využití.

 

Více informací o komunikačních řešeních Polycom® můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom

 

Společnost Gesto Communications se v rámci portfolia Polycom® zaměřuje zejména na videokonferenční řešení. Pro oblast videokonference je také platným Polycom® GOLD certifikovaným partnerem. V rámci přidaných služeb pak Gesto Communications jako distributor zajišťuje také technickou i poradenskou podporu prodejcům, prodejní know-how z oblasti unifikovaných podnikových řešení Polycom®. Dále pomáhá při návrhu, implementaci i správě konferenčních řešení u koncových zákazníků.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek