Novinky

Využijte mobilní Internet naplno s AVM FRITZ!Box 6890 LTE

Německá společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, WLAN, hlas, video a IPTV. Nosnými produkty AVM jsou zařízení řady FRITZ!Box, která poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a multimédia v HD kvalitě.

 

Jednotlivé typy AVM FRITZ!Box jsou dostupné pro všechny existující varianty vysokorychlostního připojení k Internetu s využitím technologií xDSL, CATV a FTTH. Společnost AVM však nezapomíná ani na služby vysokorychlostního Internetu od mobilních operátorů poskytované prostřednictvím nejmodernější technologie LTE (3GPP Long Term Evolution).

 

Plné využití potenciálu mobilních datových služeb LTE umožňuje nejnovější produkt AVM FRITZ!Box 6890 LTE, který firma představila počátkem září na veletrhu IFA. Ten umožňuje v mobilní síti dosáhnout rychlosti až 300 Mbi/s přes LTE (CAT6), nebo až 42 Mbit/s při využití starších standardů UMTS/HSPA+.

 

AVM FRITZ!Box 6890 LTE nabízí rovněž možnost připojení přes DSL po telefonních linkách, přičemž podporuje zavedené standardy ADSL, VDSL, VDSL vectoring a 35b supervectoring pro rychlosti do 300 Mbit/s. Pro ještě větší flexibilitu je přes 1 Gbit/s Ethernet WAN port možné připojit jakýkoliv jiný modem pro vysokorychlostní Internet.

 

Ve výbavě nechybí ani špičkové řešení pro domácí Wi-Fi bezdrátovou síť 4 x 4 dual-band Wireless AC + N s Multi-User MIMO na rychlostech až 1.733 Mbit/s + 800 Mbit/s. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita se staršími WLAN standardy. Pro lokální síť je dále možné využít čtyři gigabit LAN porty a USB 3.0 port.

 

Jako u všech zařízení AVM FRITZ!Box jsou k dispozici také funkce pro vysoce kvalitní telefonii (IP SIP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení slouží multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb.

 

Důležitou předností všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

 

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz 

Zpět na výpis novinek