Novinky

Rychlá obnova dat s Barracuda Backup LiveBoot 2.0

Nepostradatelným prvkem informační bezpečnosti je i spolehlivý, výkonný a snadno použitelný systém pro zálohování dat a obnovu o havárii. Společnosti Barracuda Networks proto poskytuje specializovaná řešení tohoto typu, jejichž představitelem je řada produktů Barracuda Backup spolu se službami Barracuda Backup Service.

 

Součástí této nabídky jsou rovněž produkty určené pro virtuální platformy, kam spadá řešení Barracuda Backup Virtual Appliance (Vx), které je možné provozovat na platformách VMware a Microsoft Hyper-V. Výsledné řešení je pro uživatele cenově velmi efektivní, protože je licencováno podle objemu uložených dat v TB. Zákazníci tedy platí jen takovou kapacitu, kterou aktuálně skutečně potřebují. Další úspory pak přináší integrované mechanismy pro kompresi dat a deduplikaci souborů. Uživatelé si tuto virtuální applianci mohou předplatit ve variantě per-socket nebo per-server.

 

Možnost bezpečně získat zpět data ztracená v důsledku nějaké technické poruchy, živelné pohromy nebo hackerského útoku typu ransomware je nepochybně mimořádně důležitá. Velkou roli však hraje také doba, za kterou je možné postiženou IT infrastrukturu opět zprovoznit, neboť každý výpadek představuje nezanedbatelnou finanční ztrátu.

 

Společnost Barracuda Network proto zákazníkům i MSP (Managed Service Provider) nabízí novou variantu Barracuda Backup LiveBoot 2.0 určenou pro prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V. Jak už název napovídá, hlavním přínosem Barracuda Backup LiveBoot 2.0 je rychlá obnova dat a opětovné nastartování systému, tak aby byla doba výpadku omezena na minimum.

 

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

Zpět na výpis novinek