Novinky

Produkty Polycom prohlubují integraci s MS Office 365 a Skype

Produkty se značkou Polycom již mnoho let představují špičku v oblasti audio a videokonferenčních produktů pro telepresence a vzdálenou spolupráci včetně integrovaných multiplatformních řešení sjednocené komunikace.

 

Při vývoji řešení Polycom hraje stále významnější roli dlouhodobé strategické partnerství se společností Microsoft, díky kterému je možné plnohodnotně integrovat komunikační systémy Polycom s řešeními společnosti Microsoft, jako je platforma Microsoft Lync, Skype a cloudové aplikace Microsoft Office 365.

 

V rámci této spolupráce bylo na jaře tohoto roku oznámeno, že videokonferenční řešení Polycom RealPresence Group Series bude certifikováno pro použití spolu s Microsoft Skype for Business Server a současně bude podporováno v rámci aplikačního balíku Office 365. Zařízení Polycom RealPresence Touch navíc dostane uživatelské rozhraní přizpůsobené Skype for Businnes, tak aby ho uživatelé této služby mohli snadno a intuitivně používat.

 

Další spolupráce se bude týkat nově oznámené iniciativy společnosti Microsoft s názvem Project Rigel. Pro její aplikační využití dodá Polycom v průběhu roku 2016 novou řadu produktů, které bude možno snadno integrovat jako plug-and-play do platformy Skype for Business. Navíc některé stávají produkty Polycom, jako je například Polycom CX5100 a Polycom RealPresence Trio, budou certifikovány pro řešení Project Rigel.

 

Více informací o komunikačních řešeních Polycom můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom-2

 

Společnost Gesto Communications se v rámci portfolia Polycom zaměřuje zejména na videokonferenční řešení. Pro oblast videokonference je také platným Polycom GOLD certifikovaným partnerem. V rámci přidaných služeb pak Gesto Communications jako distributor zajišťuje také technickou i poradenskou podporu prodejcům, prodejní know-how z oblasti unifikovaných podnikových řešení Polycom. Dále pomáhá při návrhu, implementaci i správě konferenčních řešení u koncových zákazníků.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek