Novinky

Produkty Polycom prohlubují integraci s Microsoft Lync a Office 365

Společnost Polycom již mnoho let zaujímá dominantní pozici mezi výrobci audio a videokonferenčních produktů pro telepresence a vzdálenou spolupráci včetně integrovaných multiplatformních řešení sjednocené komunikace. 

V této oblasti hraje významnou roli dlouhodobé strategické partnerství společností Polycom a Microsoft. Jeho cílem je v rámci společného vývoje plnohodnotně integrovat komunikační systémy Polycom s řešeními společnosti Microsoft, jako je platforma Microsoft Lync a cloudové aplikace Microsoft Office 365. 

Konkrétně se jedná především o produktovou řadu Polycom VVX Business Media Phone, která v létě tohoto roku úspěšně prošla testy v rámci Microsoft Open Interoperability Program pro Microsoft Lync 2013. Pokročilé SIP IP telefony řady Polycom VVX nabízí uživatelům vysoce kvalitní hlasovou komunikaci díky osvědčené technologii Polycom Voice HD a dalším inovativním funkcím, jako  je například Polycom Acoustic Clarity a Polycom Acoustic Fence pro potlačení vnějších ruchů a ozvěn. 

Tento měsíc společnosti Polycom a Microsoft oznámily, že řada produktů Polycom VVX Business Media Phone bude jako první podporovat cloudové hlasové služby dostupné v rámci Microsoft Office 365 v rámci řešení Skype for Business/Microsoft Lync. Pro použití v rámci Skype for Business jsou určeny rovněž produkty řady Polycom RoundTable, kam kromě snadno použitelného a cenově dostupného řešení Polycom RoundTable 100 spadají také systémy Polycom CX8000, Polycom CX5100 a Polycom CX5500.

Uživatelům tak výše zmíněná spolupráce obou firem přinese výkonné, flexibilní ale především snadno použitelné nástroje pro komunikaci a vzdálenou spolupráci, které se stanou přirozenou součástí jejich kancelářských aplikací.

Více informací o komunikačních řešeních Polycom můžete získat na těchto stránkách
http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom-2

Společnost Gesto Communications se v rámci portfolia Polycom zaměřuje zejména na videokonferenční řešení. Pro oblast videokonference je také platným Polycom GOLD certifikovaným partnerem. V rámci přidaných služeb pak Gesto Communications jako distributor zajišťuje také technickou i poradenskou podporu prodejcům, prodejní know-how z oblasti unifikovaných podnikových řešení Polycom. Dále pomáhá při návrhu, implementaci i správě konferenčních řešení u koncových zákazníků.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek