Novinky

Produkty AVM jsou připraveny na nástup Windows 10

Produkty AVM jsou připraveny na nástup Windows 10

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. Nosnými produkty AVM jsou zařízení řady FRITZ!Box, která poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a multimédia v HD kvalitě.

Společným znakem všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. To však rozhodně není na úkor funkčních možností, neboť společnost AVM trvale stojí na špici technologických inovací. Týká se to i nejmodernějších standardů pro bezdrátové sítě a podpory nových softwarových platforem.

Společnost AVM proto neprodleně reagovala na iniciativu společnosti Microsoft, kterou bylo zahájení bezplatného upgrade na nejnovější verzi operačního systému Windows 10. Konkrétně se se jedná o AVM WiFi klienty určené k bezdrátovému připojení koncových zařízení vybavených USB portem.

Pro zařízení FRITZ!WLAN Stick AC 430 a FRITZ!WLAN Stick N v2 tak mají zákazníci k dispozici potřebný update, který umožní jejich bezproblémové používání v rámci Windows 10.

Více informací o produktech AVM můžete získat na stránkách 
http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek