Novinky

Prestiží ocenění pro Barracuda Web Application Firewall

Společnost Barracuda Networks má ve své nabídce širokou paletu produktů zaměřených převážně na oblast informační bezpečnosti pro různé typy uživatelů a její řešení již získala celou řadu významných ocenění od odborné veřejnosti i samotných uživatelů. 

Podle údajů analytické společnosti Gartner Group jsou celé tři čtvrtiny bezpečnostních slabin na Internetu na aplikační úrovni. Na provozovatele webových aplikací jsou proto kladeny velké nároky z hlediska bezpečnosti, spolehlivosti a dostupnosti jejich řešení. Ta musí obstát proti různým typům hrozeb, mezi nimiž nechybí ani cílené útoky s cílem získat přístup k citlivým údajům nebo omezit nebo úplně znemožnit poskytování služeb.

Z těchto důvodů je mezi uživateli značný zájem o řešení Barracuda Web Application Firewall, které na podzim letošního roku získalo hned dvě prestižní ocenění. Právě díky tomuto produktu byla společnost Barracuda Networks v hodnocení Info-Tech Research Group zařazena mezi Inovátory v kategorii "Application Delivery Controller Vendor Landscape" a Barracuda Web Application Firewall byl ve své kategorii ohodnocen jako "Exemplary Performer". Barracuda Web Application Firewall získal rovněž další ocenění v rámci hodnocení magazínu SearchSecurity, kde mu v kategorii nejlepších firewallů pro webové aplikace bylo uděleno hodnocení  "Readers’ Choice Bronze Award".

Barracuda Web Application Firewall pracuje jako firewall pro sedmou vrstvu a chrání webové servery před mnoha různými typy útoků, jako například SQL injection, cross site injection nebo session tampering. Zařízení tak poskytuje vysoce účinnou ochranu proti všem deseti hlavním hrozbám pro webové aplikace, které identifikovalo nezávislé sdružení Open Web Application Security Project. Nejnovější verze firmware pro Barracuda Web Application Firewall navíc dále posiluje ochranu proti útokům ze strany botnetů a DDos.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek