Novinky

Polycom slaví 25 let a představuje inovativní řešení RealPresence Trio

Společnost Polycom na podzim tohoto roku oslavila 25. výročí od svého založení. Již od samého počátku firma zaujímá dominantní pozici mezi výrobci audio a videokonferenčních systémů a řešení pro telepresence a vzdálenou spolupráci.

 

Firma Polycom vždy stála na na špici technologických inovaci ve svém oboru. Vlastní již více než 800 patentů a mnoho jejích původně proprietárních technologií se posléze stalo základem pro široce využívané mezinárodními standardy. Dlouhá tradice a mimořádná stabilita společnosti poskytuje zákazníkům tu nejlepší ochranu jejich investic spolu s garancí dalšího rozvoje.

 

V rámci své dlouhodobé strategie se společnost Polycom zaměřuje především na pokročilá a snadno použitelná integrovaná multiplatformní end-to-end řešení sjednocené komunikace. Její produkty jsou dostupné rovněž pro různé virtuální platformy nebo jako SaaS (Software as a Service).

 

U příležitosti již zmíněného 25. výročí od založení představil Polycom několik nových produktů, které jsou postupně uváděny na trh. Prvním z nich je Polycom RealPresence Trio 8800, což je inovativní řešení pro kompaktní konferenční smart hub určený ke skupinové komunikaci a spolupráci.

 

Účastníci konferenčního spojení mohou snadno spárovat své mobilní telefony či laptopy s RealPresence Trio a sdílet tak kalendáře, poznámky nebo další obsah v HD kvalitě. Zařízení nabízí vynikající kvalitu zvuku, kde okolní ruch účinně potlačuje špičková technologie Polycom NoiseBlock. Nechybí ani podpora dalších komunikačních platforem, jako je Skype for Business, Microsoft Lync nebo BroadSoft.

 

Více informací o komunikačních řešeních Polycom můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom-2

 

Společnost Gesto Communications se v rámci portfolia Polycom zaměřuje zejména na videokonferenční řešení. Pro oblast videokonference je také platným Polycom GOLD certifikovaným partnerem. V rámci přidaných služeb pak Gesto Communications jako distributor zajišťuje také technickou i poradenskou podporu prodejcům, prodejní know-how z oblasti unifikovaných podnikových řešení Polycom. Dále pomáhá při návrhu, implementaci i správě konferenčních řešení u koncových zákazníků.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

Zpět na výpis novinek