Novinky

Polycom® RealPresence Trio™ získává prestižní ocenění za design

Produkty Polycom® stojí již více než 25 let na špici technologických inovací v oblasti audio a videokonferenčních systémů a řešení pro telepresence a vzdálenou spolupráci. Díky své vysoké kvalitě a užitné hodnotě postupně obdržely řadu významných ocenění od odborné veřejnosti i samotných uživatelů.

 

Nejnovější ocenění získal produkt Polycom® RealPresence Trio™, kterému byla udělena prestižní mezinárodní cena „Red Dot Award: Product Design 2016“. V náročné konkurenci účastníků z 57 zemí, kteří prezentovali své návrhy, se Polycom® RealPresence Trio™ díky excelentnímu designu umístil mezi vítěznými produkty a inovacemi.

 

Polycom® RealPresence Trio™ je inovativní řešení pro kompaktní konferenční smart hub určený ke skupinové komunikaci a spolupráci. Účastníci konferenčního spojení mohou snadno spárovat své mobilní telefony, tablety a laptopy s RealPresence Trio™ a sdílet tak kalendáře, poznámky nebo další obsah v HD kvalitě. Samozřejmostí je vynikající kvalita zvuku, kde okolní ruch účinně potlačuje špičková technologie Polycom NoiseBlock™. Nechybí ani podpora dalších komunikačních platforem, jako je Skype for Business, Microsoft Lync nebo BroadSoft .

 

Na tomto místě je vhodné připomenout i další ocenění pro Polycom® RealPresence Trio™ z počátku tohoto roku, kdy byl tento produkt v rámci hodnocení magazínu TMC INTERNET TELEPHONY zvolen jako jedno z nejlepších komunikačních řešení uvedených na trh v loňském roce a získal prestižní ocenění „2016 INTERNET TELEPHONY Product of the Year Award“.

 

Více informací o komunikačních řešeních Polycom® můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom-2

 

Společnost Gesto Communications se v rámci portfolia Polycom® zaměřuje zejména na videokonferenční řešení. Pro oblast videokonference je také platným Polycom® GOLD certifikovaným partnerem. V rámci přidaných služeb pak Gesto Communications jako distributor zajišťuje také technickou i poradenskou podporu prodejcům, prodejní know-how z oblasti unifikovaných podnikových řešení Polycom®. Dále pomáhá při návrhu, implementaci i správě konferenčních řešení u koncových zákazníků.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek