Novinky

Polycom RealPresence Trio získává ocenění od INTERNET TELEPHONY magazine

Společnost Polycom již více než 25 let zaujímá dominantní pozici mezi výrobci audio a videokonferenčních systémů a řešení pro telepresence a vzdálenou spolupráci. Firma vždy stála na na špici technologických inovaci ve svém oboru a její řešení získala celou řadu významných ocenění.

 

Nejnovějším produktem, který se dočkal zaslouženého uznání od odborné veřejnosti, je Polycom RealPresence Trio. Ten byl v rámci hodnocení magazínu TMC INTERNET TELEPHONY zvolen jako jedno z nejlepších komunikačních řešení uvedených na trh v loňském roce a získal prestižní ocenění „2016 INTERNET TELEPHONY Product of the Year Award“.

 

Polycom RealPresence Trio je inovativní řešení pro kompaktní konferenční smart hub určený ke skupinové komunikaci a spolupráci. Účastníci konferenčního spojení mohou snadno spárovat své mobilní telefony, tablety a laptopy s RealPresence Trio a sdílet tak kalendáře, poznámky nebo další obsah v HD kvalitě.

 

Jak je u všech produktů Polycom standardem, RealPresence Trio nabízí vynikající kvalitu zvuku, kde okolní ruch účinně potlačuje špičková technologie Polycom NoiseBlock. Pro interoperabilitu celého řešení je důležitá i podpora dalších komunikačních platforem, jako je Skype for Business, Microsoft Lync nebo BroadSoft .

 

Více informací o komunikačních řešeních Polycom můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom-2

 

Společnost Gesto Communications se v rámci portfolia Polycom zaměřuje zejména na videokonferenční řešení. Pro oblast videokonference je také platným Polycom GOLD certifikovaným partnerem. V rámci přidaných služeb pak Gesto Communications jako distributor zajišťuje také technickou i poradenskou podporu prodejcům, prodejní know-how z oblasti unifikovaných podnikových řešení Polycom. Dále pomáhá při návrhu, implementaci i správě konferenčních řešení u koncových zákazníků.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek