Novinky

Polycom představuje nová řešení pro platformu Polycom RealPresence

Polycom představuje nová řešení pro platformu Polycom RealPresence

Nosným produktem společnosti Polycom pro videokomunikaci a vzdálenou spolupráci je řešení Polycom RealPresence Platform. Jedná se o integrované multiplatformní end-to-end řešení sjednocené komunikace, které uživatelům poskytuje výkonné, flexibilní ale především snadno použitelné komunikační nástroje.

Komplexní architektura Polycom RealPresence Platform v sobě zahrnuje širokou škálu řešení pro IM/Presence, Call Control, Web Conferencing a Video Collaboration, to vše doplněno o podporu různých typů vzdálených uživatelů, sociálních sítí a mobilní komunikace. 

Posledním přírůstkem do rodiny produktů Polycom RealPresence jsou tři nová řešení: Polycom RealPresence Cloud, Polycom RealPresence Web Suite a Polycom RealPresence Media Suite.

Polycom RealPresence Cloud je sada enterprise řešení pro videokomunikaci vzdálenou spolupráci, která využívá moderní cloudovou architekturu a nabízí tak uživatelům komunikační platformu ve formě Video as a Service (VaaS).

Polycom RealPresence Web Suite je inovativní nástroj pro komunikaci a vzdálenou spolupráci, který je potenciálně dostupný každému z více než 1.3 miliardy uživatelů webového prohlížeče. Účastníci se jednoduše mohou připojit odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení, stačí pouze kliknout na příslušný webový odkaz.

Polycom RealPresence Media Suite je snadno použitelný portál pro nahrávání, sdílení a streamování videa živě nebo ze záznamu. Firmy a organizace tak získávají výkonný nástroj pro vytvoření webcast portálu, který mohou využít například pro účely interního vzdělávání zaměstnanců.

Pro společnost Polycom i její zákazníky je klíčové, že firma vždy dokázala zvolit správnou strategii při vývoji nových produktů a jejich zavádění na trh. Dlouhá tradice a mimořádná stabilita společnosti poskytuje klientům tu nejlepší ochranu jejich investic do nových technologií spolu s garancí dalšího rozvoje dle aktuálních potřeb.

Více informací o řešeních Polycom pro videokonference a vzdálenou spolupráci můžete získat na stránkách
http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-kategorie-videokonference-polycom.htm

V České republice je certifikovaný Polycom Gold Partner společnost Gesto Communications. 
Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek