Novinky

Polycom nabízí snadné spojení pro uživatele Skype for Business

Produkty se značkou Polycom® již mnoho let představují špičku v oblasti audio a videokonferenčních produktů pro telepresence a vzdálenou spolupráci včetně integrovaných multiplatformních řešení sjednocené komunikace.

 

Při vývoji těchto řešení hraje důležitou roli dlouhodobé strategické partnerství se společností Microsoft, díky kterému je možné plnohodnotně integrovat komunikační systémy Polycom® s komunikačními platformami Microsoft Lync, Skype for Business a kancelářskými aplikacemi MS Office.

 

Konkrétním příkladem je inovativní řešení Polycom® RealPresence ClaritiTM, které poskytuje vysoce flexibilní softwarovou infrastrukturu pro komunikaci vzdálenou spolupráci. Jeho součástí je rovněž technologie Polycom® RealConnectTM, díky které lze jednoduše integrovat komunikační řešení od různých výrobců.

 

Ve výsledku tak uživatelé Microsoft Skype for Business mohou snadno navázat videokonferenční spojení s uživateli platforem ostatních výrobců, jako je Polycom® nebo Cisco. Díky Polycom® RealConnectTM  tak lze z Outlooku stiskem jediné klávesy realizovat videokonferenční spojení mezi pevnými i mobilními videokonferenčními systémy a aplikacemi různých dodavatelů. Uživatelé tedy nejsou zatěžováni technickými problémy souvisejícími s interoperabilitou odlišných systémů a mohou bez omezení využívat výhod vzdálené komunikace a spolupráce.

 

Více informací o komunikačních řešeních Polycom® můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom-2

 

Společnost Gesto Communications se v rámci portfolia Polycom® zaměřuje zejména na videokonferenční řešení. Pro oblast videokonference je také platným Polycom® GOLD certifikovaným partnerem. V rámci přidaných služeb pak Gesto Communications jako distributor zajišťuje také technickou i poradenskou podporu prodejcům, prodejní know-how z oblasti unifikovaných podnikových řešení Polycom®. Dále pomáhá při návrhu, implementaci i správě konferenčních řešení u koncových zákazníků.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek