Novinky

Nový Barracuda Backup Server s kapacitou až 90 TB dat

Nedílnou součástí informační bezpečnosti musí být spolehlivé, výkonné a snadno použitelné řešení pro zálohování dat a obnovu o havárii. V nabídce společnosti Barracuda Networks proto nechybí rovněž specializovaná řešení tohoto typu, jejichž představitelem je řada produktů Barracuda Backup Server doplněná o službu Barracuda Backup Service.

Společnost Barracuda Networks již dříve uvedla na trh několik modelů zařízení Barracuda Backup Server s různou kapacitou pokrývající potřeby menších a středních firem. V květnu letošního roku vyšla firma vstříc i těm společnostem a organizacím, které potřebují zálohovat opravdu velké objemy dat. Nově uvedený produkt Barracuda Backup Server 1090 proto nabízí kapacitu až 90 TB, která je podpořena odpovídající konektivitou 10Gigabit Ethernet.

V kombinaci se službou Barracuda Backup Service zajišťuje Barracuda Networks Backup Server jednak lokální rychlou záchranu dat obnovením z vestavěného úložiště a současně i možnost ukládání dat mimo vlastní infrastrukturu díky službě Barracuda Backup Service. Důležitá je také podpora "Private Cloud" architektury v rámci skupiny instalovaných zařízení Barracuda Networks Backup Server, neboť možnost ukládat zálohovaná data na různé hardwarové jednotky v geograficky odlišných lokacích velmi významným způsobem snižuje možnost ztráty uložených dat v důsledku mimořádných událostí. 

Kromě velké kapacity dat tak mají uživatelé k dipozici rovněž bohaté možnosti, jak definovat způsoby zálohování a replikace dat v rozlehlých sítích vybavených více zařízeními Barracuda Networks Backup Server a dosáhnout tím požadované úrovně zabezpečení svých dat spolu s optimalizací procesů při zotavení po havárii.

Stejně jako u svých ostatních produktů uplatňuje společnost Barracuda Networks uživatelsky výhodnou cenovou politiku rovněž u zařízení Barracuda Backup Server, který není licencován na množství zálohovaných serverů a objem zálohovaných dat je omezen pouze kapacitními možnostmi zařízení.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek