Novinky

Nové produkty Polycom RealPresence pro videokomunikaci a vzdálenou spolupráci

Nové produkty Polycom RealPresence pro videokomunikaci a vzdálenou spolupráci

V rámci své dlouhodobé strategie se Polycom zaměřuje především na integrovaná multiplatformní end-to-end řešení sjednocené komunikace. Ta v sobě integrují širokou paletu softwarových i hardwarových platforem, s cílem poskytnout uživatelům výkonné, flexibilní ale především snadno použitelné komunikační nástroje.

Nosným produktem společnosti Polycom pro videokomunikaci a vzdálenou spolupráci je řešení Polycom RealPresence Platform. Komplexní architektura Polycom RealPresence Platform v sobě zahrnuje řešení pro IM/Presence, Call Control, Web Conferencing a Video Collaboration, to vše doplněno o podporu sociálních sítí a mobilní komunikace v rámci řešení Polycom RealPresence Mobile.

V květnu letošního roku společnost Polycom představila nový produkt  Polycom RealPresence Group 310, který v sobě integruje nejnovější technologie pro videokomunikaci a vzdálenou spolupráci v plně HD kvalitě. 

Obraz v rozlišení 1080p s 60 snímky za vteřinu lze snadno sdílet přes VGA či HDMI rozhraní, nebo prostřednictvím aplikace Polycom People+Content IP. Snímání obrazu zajišťuje špičková kamera Polycom EagleEye IV. Je možné i bezdrátové připojení PC nebo mobilních zařízení pro sdílení a anotaci dokumentů prostřednictvím technologie Polycom SmartPairing. Pokročilé technologie, jako je například Polycom NoiseBlock, pak zaručují velmi vysokou kvalitu přenášeného zvuku.

Další novinka v nabídce společnosti Polycom je určena pro menší a vzdálená pracoviště nebo i jednotlivé uživatele. Jedná se o kompaktní klientské řešení s názvem RealPresence Group Convene, které pracuje společně s Polycom RealPresence Group. Produkt RealPresence Group Convene se vyznačuje snadnou a rychlou instalací, takže je vhodný i pro variabilní kancelářské prostory typu open office space. Řešení je navíc uzpůsobeno pro přímou integraci s platformou Microsoft Lync 2013.

Pro společnost Polycom i její zákazníky je klíčové, že firma vždy dokázala zvolit správnou strategii při vývoji nových produktů a jejich zavádění na trh. Dlouhá tradice a mimořádná stabilita společnosti poskytuje klientům tu nejlepší ochranu jejich investic do nových technologií spolu s garancí dalšího rozvoje dle aktuálních potřeb.

Více informací o řešeních Polycom pro videokonference a vzdálenou spolupráci můžete získat na stránkách
http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-kategorie-videokonference-polycom.htm

V České republice je certifikovaný Polycom Gold Partner společnost Gesto Communications. 
Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,
www.gestocomm.cz

 

Zpět na výpis novinek