Novinky

Nové modely Barracuda Backup a plná podpora VMware

Nepostradatelným prvkem informační bezpečnosti je i spolehlivé, výkonné a snadno použitelné řešení pro zálohování dat a obnovu o havárii. V nabídce společnosti Barracuda Networks proto nechybí rovněž specializovaná řešení tohoto typu, jejichž představitelem je řada produktů Barracuda Backup doplněná o službu Barracuda Backup Service.

V průběhu letošního července byla nabídka řešení Barracuda Backup rozšířena o dvě novinky, které svou kapacitou vhodně doplňují tuto produktovou řadu. Na trh byl uveden zcela nový model  Barracuda Backup 290 s kapacitou 1 TB dat a zároveň byla navýšena kapacita stávajícího modelu Barracuda Backup 390 na 2 TB dat.

Další oznámená novinka se týká nasazení produktů Barracuda Backup v rámci virtuálních platforem. Barracuda Backup získal status VMware Ready a je tedy plně vyhovující pro nasazení v rámci VMware vSphere. Podrobnější informace jsou k dispozici v rámci VMware Solution Exchange
https://solutionexchange.vmware.com/store/products/barracuda-backup

Zákazníci tedy mají k dispozici vhodně škálovanou řadu integrovaných řešení pro zálohování dat a pro obnovu dat ze zálohy při havárii. V kombinaci se službou Barracuda Backup Service zajišťuje Barracuda Networks Backup jednak lokální rychlou záchranu dat obnovením z vestavěného úložiště a současně i možnost ukládání dat mimo vlastní infrastrukturu díky službě Barracuda Backup Service. 

Důležitá je také podpora "Private Cloud" architektury v rámci skupiny instalovaných zařízení Barracuda Networks Backup, neboť možnost ukládat zálohovaná data na různé hardwarové jednotky v geograficky odlišných lokacích velmi významným způsobem snižuje možnost ztráty uložených dat v důsledku mimořádných událostí. Uživatelé tak získávají velkou flexibilitu, jak definovat způsoby zálohování a replikace dat v rozlehlých sítích vybavených více zařízeními Barracuda Networks Backup a dosáhnout tím požadované úrovně zabezpečení svých dat spolu s optimalizací procesů při zotavení po havárii.

Podobně jako u dalších svých produktů uplatňuje společnost Barracuda Networks uživatelsky výhodnou cenovou politiku rovněž u řešení Barracuda Backup, které není licencováno na množství zálohovaných serverů a objem zálohovaných dat je omezen pouze hardwarovými možnostmi zařízení.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek