Novinky

Nová služba Barracuda Cloud Archiving Service pro Microsoft Office 365

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. V jejím portfoliu postupně získávají stále významnější postavení produkty typu cloud computing a Software as a Service.

 

Mezi velmi důležité součásti informační bezpečnosti patří i spolehlivé, výkonné a snadno použitelné řešení pro ukládání a zálohování dat. V této oblasti hraje důležitou roli strategické partnerství společností Barracuda Networks a Microsoft.

 

Jedním z konkrétních výsledků zmíněné spolupráce obou firem je nejnovější služba Barracuda Cloud Archiving Service, která je primárně určená pro aplikační platformy Microsoft Exchange a Microsoft Office 365. To zahrnuje rovněž integraci s Microsoft Outlook ve Windows a nativními aplikacemi pro MacOS, iOS a Android.

 

Jak už název napovídá, Barracuda Cloud Archiving Service je čistě cloudové řešení, které z pohledu uživatele nevyžaduje žádný další hardware či software. Umožňuje bezpečně archivovat veškerou přijatou i odeslanou elektronickou poštu v prostředí kancelářských aplikací Microsoft bez nutnosti mazat staré zprávy. Samozřejmě nechybí ani možnost snadného vyhledávání v uložených zprávách podle různých kritérií včetně podpory eDiscovery.

 

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10, www.gestocomm.cz

 

Zpět na výpis novinek