Novinky

Nabídku SIP telefonů Polycom rozšiřuje VVX D60 Wireless Handset

Společnost Polycom již mnoho let zaujímá přední pozici mezi výrobci audio a videokonferenčních systémů, systémů sjednocené komunikace a řešení pro telepresence a vzdálenou spolupráci. 

Součástí nabídky společnosti Polycom jsou i řešení pro vysoce kvalitní hlasovou komunikaci, mezi něž patří rovněž pokročilé SIP IP telefony řady Polycom VVX Business Media Phone. Ty nabízí uživatelům špičkovou kvalitu zvuku díky osvědčené technologii Polycom Voice HD a dalším inovativním funkcím, jako je například Polycom Acoustic Clarity a Polycom Acoustic Fence pro potlačení vnějších ruchů a ozvěn. Mimo jiné navíc disponují jednoduchou správou s možností centrálního managementu.

Nejnovějším přírůstkem do řady VVX Business Media Phone je Polycom VVX D60 Wireless Handset, který firma uvádí na trh v prosinci 2015. Bezdrátové provedení přístroje dle standardu DECT zvyšuje komfort komunikace při pohybu zaměstnanců po kancelářských prostorách a vhodně tak doplňuje dříve uvedené klasické stolní modely VVX Business Media Phone. 

Přístroje řady Polycom VVX Business Media Phone v létě tohoto roku úspěšně prošly testy v rámci Microsoft Open Interoperability Program pro Microsoft Lync 2013. Řada produktů Polycom VVX Business Media Phone bude rovněž podporovat cloudové hlasové služby dostupné v rámci Microsoft Office 365 v rámci řešení Skype for Business/Microsoft Lync.

Více informací o komunikačních řešeních Polycom můžete získat na těchto stránkách
http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom-2

Společnost Gesto Communications se v rámci portfolia Polycom zaměřuje zejména na videokonferenční řešení. Pro oblast videokonference je také platným Polycom GOLD certifikovaným partnerem. V rámci přidaných služeb pak Gesto Communications jako distributor zajišťuje také technickou i poradenskou podporu prodejcům, prodejní know-how z oblasti unifikovaných podnikových řešení Polycom. Dále pomáhá při návrhu, implementaci i správě konferenčních řešení u koncových zákazníků.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek