Novinky

FRITZ!Fon M2 nabízí lepší telefonní služby malým firmám i domácnostem

Společnost AVM je známá především díky svým zařízením řady  AVM Fritz! Box, které v sobě kombinují vše potřebné pro vysokorychlostní přístup k Internetu včetně možnosti sdílet toto připojení v rámci lokální počítačové sítě pomocí kabelů nebo bezdrátové technologie WLAN doplněné o řešení pro vysoce kvalitní IP telefonii s podporou bezdrátových přístrojů DECT.

Pro výše zmíněnou hlasovou komunikaci je určen multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb. Mezi jeho další funkce tak patří také on-line příjem e-mailů a přehrávání hudby pro internetová rádia a podcast.

V závěru roku 2012 představila společnost AVM novou verzi FRITZ!Fon M2, která nabízí vylepšení především v oblasti kvality přenášeného hlasu včetně podpory HD telefonie. Za zmínku stojí rovněž funkce DECT Eco mode, díky které vydrží telefon v pohotovostním režimu až 240 hodin, tedy 10 dní. Celková délka hovorů na jedno nabití je až 15 hodin.

Díky širokému spektru integrovaných funkcí nabízí koncová zařízení AVM Fritz! zákazníkům kompletní řešení jejich potřeb pro broadband přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti. Mimořádný důraz je přitom kladen na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu, tak aby i málo zkušení domácí uživatelé mohli pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM Fritz!.

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek