Novinky

Firewally Barracuda nabízí nové funkce pro uživatele Microsoft Azure

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi nejúspěšnější dodavatele řešení z oblasti informační bezpečnosti. V bohaté nabídce produktů nechybí ani pokročilá bezpečnostní řešení určená pro cloudovou platformu Microsoft Azure.

 

V létě tohoto roku byly do produktů Barracuda NextGen Firewall a Barracuda Web Application Firewall nově přidány další funkce, které uživatelům Microsoft Azure usnadní nasazení a provoz těchto bezpečnostních řešení.

 

Oba firewally nyní nabízí plnou integraci s Microsoft Operations Management Service (OMS) a poskytují administrátorům pokročilé funkce pro jejich snadnou implementaci včetně efektivních vizuálních nástrojů pro správu.

 

Barracuda NextGen Firewall navíc poskytuje rozšířené SD-WAN funkce pro bezpečné propojení místní sítě s cloudem. Uživatelé tak mají k dispozici několikanásobné šifrované WAN připojení spolu s funkcemi pro optimalizaci, prioritizaci a kompresi datového provozu. To zákazníkům kromě zvýšené bezpečnosti přináší rovněž finanční úspory při provozu datových linek.

 

Barracuda Web Application Firewall dále poskytuje vývojářským týmům komplexní REST API nástroje včetně technologie Puppet umožňující snadnou přípravu, nasazení a konfiguraci bezpečnostních řešení pro webové aplikace.

 

Barracuda Web Application Firewall pracuje jako firewall pro sedmou vrstvu a chrání webové servery před mnoha různými typy útoků, jako například SQL injection, cross site injection nebo session tampering. Poskytuje tak vysoce účinnou ochranu proti všem deseti hlavním hrozbám pro webové aplikace, které identifikovalo nezávislé sdružení Open Web Application Security Project. Nové verze firmware pro Barracuda Web Application Firewall navíc dále posílily ochranu proti útokům ze strany botnetů a DDoS.

 

Barracuda NextGen Firewall uživatelům nabízí velmi pokročilé řešení pro informační bezpečnost, do něhož mimo jiné spadá filtrování webu a e-mailu, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti. Mezi další funkce patří inteligentní řízení zátěže linek a záložních spojení podle aplikací a stavu sítě i vysoce efektivní nástroje na dálkovou analýzu provozu a dění na síti.

 

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

Zpět na výpis novinek