Novinky

Datové úložiště Drobo B1200i získává další prestižní ocenění

Datová úložiště Drobo sklízejí úspěchy u zákazníků a odborné veřejnosti především díky tomu, že i přes svou cenovou dostupnost patří k nejpokročilejším řešením pro ukládání dat a zároveň se vyznačující nízkými nároky na instalaci a provoz.

Z hlediska výkonu a funkčních parametrů stojí na špici úložiště dat Drobo B1200i, které již krátce po svém uvedení na trh získalo ocenění "Gold Medal Winner" pro SMB hardware  udělované v rámci Tech Awards Circle Best of Tech 2011 a dále pak ocenění "Silver Medal for Best Storage Hardware" v rámci 2011 Windows IT Pro Editors’ Best Awards.

Kvalita Drobo B1200i byla v polovině letošního roku potvrzena rovněž v rámci nezávislých testů Enterprise Strategy Group (ESG) Lab Validation Report zaměřených na prostředí nejčastěji používaných aplikací pro SMB. Během testování se prokázala vysoká efektivita řešení i nárůst výkonu těžící ze špičkových technologií Drobo BeyondRAID a Data-Aware Tiering umožňujících velmi efektivně kombinovat klasické HDD disky s extrémně rychlými disky typu SSD. Produkty Drobo B1200i díky tomu plně vyhovují rovněž náročným SMB aplikacím, jako jsou například emailové servery, online transakční servery a video on demand.

Zatím nejnovější ocenění získal produkt Drobo B1200i v rámci prestižního hodnocení The American Business Awards jakožto "Gold Stevie Award" v kategorii "Best New Product or Service for Storage Hardware" a byl tak zařazen na pozici nejlepšího nového produktu pro pro ukládání dat.

Drobo B1200i je úložiště dat s možností přístupu Multihost iSCSI (SAN) pro maximálně 24 serverů, které poskytuje fyzickou kapacitu 12 slotů pro pevné disky SATA1 (SATA/150), SATA2 (SATA/300), SAS 3Gb/s nebo SSD o maximální celkové kapacitě až 36TB. Produkt nabízí možnost vytvářet samostatné svazky o velikostech násobků TB jako iSCSI diskové pole pro jednotlivé síťové servery. Souborový systém podporuje NTFS, HFS+, EXT3 a VMware VMFS. SNMP management a notifikace e-mailem. Datové úložiště Drobo B1200i je certifikováno pro platformy VMware i Citrix, Microsoft Exchange a pro Symantec Backup Exec. Aktuálně získal tento produkt rovněž certifikaci VMware Ready pro vSphere 5.0

Distributorem zařízení Drobo pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek