Novinky

Cloudová bezpečností řešení Barracuda se úspěšně prosazují na trhu

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. Zaměřuje se především na pokročilá cloudově orientovaná řešení, která vyhovují soudobým potřebám zákazníků.

 

Jedná se především o řešení Barracuda CloudGen Firewall a Barracuda CloudGen Web Application Firewall (WAF), která představují špičku ve své kategorii a získala řadu prestižních ocenění. Tomu odpovídá i velký zájem uživatelů. Produkty Barracuda CloudGen Firewall a CloudGen WAF každé čtvrtletí nasazuje více než 200 nových zákazníků. V rámci všech nasazených řešení to představuje ročně více než tři milióny hodin Pay-As-You-Go (PAYG) na cloudových platformách  Amazon Web Services a Microsoft Azure

 

Barracuda CloudGen Firewall uživatelům nabízí velmi sofistikované řešení pro informační bezpečnost, do něhož mimo jiné spadá filtrování webu a e-mailu, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti. Mezi další funkce patří inteligentní řízení zátěže linek a záložních spojení podle aplikací a stavu sítě i vysoce efektivní nástroje na dálkovou analýzu provozu a dění na síti. Kvalitu tohoto řešení dokládají nezávislé srovnávací testy NSS Labs "2018 Next Generation Firewall Group Test", kde produkt získal od NSS Labs rating "Recommended".

 

Barracuda Web Application Firewall (WAF) pracuje jako firewall pro sedmou vrstvu a chhrání webové servery před mnoha různými typy hrozeb, jako jsou například DDoS útoky, zero-day threats, SQL injection, XML & JSON threats, cross site injection nebo session tampering. Uživatelům tím poskytuje vysoce účinnou ochranu proti všem hlavním hrozbám pro webové aplikace, které identifikovalo nezávislé sdružení Open Web Application Security Project (OWASP).

 

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek