Novinky

Barracuda zvolena nejlepším dodavatelem pro informační bezpečnost

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli produktů z oblasti informační bezpečnosti, síťové infrastruktury a ukládání a zálohování dat.

 

Firma nabízí širokou paletu produktů, přičemž velkou pozornost věnuje cloudovým a hybridním řešením, která odpovídají současným požadavkům zákazníků. Produkty Barracuda Networks používá již téměř 350 tisíc aktivních uživatelů z celého světa.

 

Díky své mimořádné kvalitě, snadné použitelnosti a příznivé cenové politice získala řešení Barracuda Networks v minulých letech celou řadu významných ocenění od IT odborníků i samotných uživatelů.

 

Nejnovější prestižní ocenění obdržela společnost Barracuda Networks od odborného magazínu CRN. V rámci výročního hodnocení výrobců "CRN 2017 Channel Awards" byla Barracuda zvolena nejlepším dodavatelem v oblasti informační bezpečnosti a získala ocenění "Cybersecurity vendor of the year".

 

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

Zpět na výpis novinek