Novinky

Barracuda Web Filter pro nejrychlejší sítě

Mezi významné produkty společnosti Barracuda Networks z oblasti informační bezpečnosti patří Barracuda Web Filter, který uživatele chrání před riziky spojenými s využíváním různých internetových aplikací, jako je web, instant messaging nebo Internet telefonie.

Stávající modely Barracuda Web Filter pokrývají široké spektrum potřeb malých, středních i větších firem, a to včetně velkých korporátních zákazníků. Navíc je možné spojit několik těchto zařízení do svazku a dosáhnout tak ještě větší kapacity a spolehlivosti celého řešení.

Nejnovější vylepšení produktu Barracuda Web Filter se týká právě jeho využití v prostředí větších firem a organizací. Modely Barracuda Web Filter 1010 a 1011 jsou nyní nově vybaveny rovněž vysokorychlostním rozhraním 10 GbE.

Barracuda Web Filter uživatele chrání před spyware, malware a dalšími typy škodlivých kódů spojených s využíváním internetových aplikací, jako je například web, instant messaging, nebo Internet telefonie. Kromě eliminace různých bezpečnostních rizik produkt nabízí i další pokročilé možnosti pro filtrování a blokování nežádaného internetového provozu, takže může významně přispět ke zvyšování produktivity práce zaměstnanců. S tím souvisí také úspory investičních a provozních nákladů vzhledem ke sníženým nárokům na kapacitu internetového připojení a dalších síťových zdrojů.

Důležitou funkcí je i ochrana vzdálených uživatelů, kteří mohou mít na svých laptopech instalován softwarový doplněk Barracuda Web Security Agent (WSA). Administrátoři zařízení Barracuda Web Filter tak mají k dispozici bohaté možnosti, jak snadno a efektivně nastavit široké spektrum pravidel pro vzdálené uživatele, kteří jsou díky tomu automaticky chráněni před různými typy spyware, malware a dalším nežádoucím obsahem z Internetu. Pro uživatele zařízení typu iPhone a iPad je navíc k dispozici Barracuda Safe Browser (BSB).

Barracuda Web Filter získal ve velmi prestižním hodnocení SC Magazine maximální počet hvězdiček ve všech sledovaných kritériích a byl zařazen do elitního klubu "SC Magazine Recommended". Kromě toho byl Barracuda Web Filter nominován v rámci hodnocení "SC Magazine Reader’s Trust Awards" mezi finalisty v kategorii “Best Content Security”, a to spolu se službou Barracuda Web Filtering Service. 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek