Novinky

Barracuda Web Application Firewall vyhodnocen jako nejlepší ve své kategorii

Přelom roku už tradičně přináší další výroční ocenění udělované odborným časopisem SC Magazine, jehož cílem je vybrat ta nejlepší a nejúspěšnější řešení z oblasti bezpečnosti IT. Stejně jako v minulých letech se i letos mezi absolutní špičku opět propracovala společnost Barracuda Networks.

V kategorii bezpečnosti webových serverů a aplikací získal tento rok od SC Magazine maximální rating pěti hvězdiček produkt Barracuda Web Application Firewall model 660, který tak zvítězil v ostré konkurenci pěti dalších enterprise řešení od jiných výrobců.

Vysoká užitná hodnota, spolehlivost a snadná použitelnost řešení Barracuda Web Application Firewall byla oceněn již dříve. Právě díky tomuto produktu byla minulý rok společnost Barracuda Networks v hodnocení Info-Tech Research Group zařazena mezi Inovátory v kategorii "Application Delivery Controller Vendor Landscape" a Barracuda Web Application Firewall byl ve své kategorii ohodnocen jako "Exemplary Performer". Barracuda Web Application Firewall získal rovněž další ocenění v rámci hodnocení magazínu SearchSecurity, kde mu v kategorii nejlepších firewallů pro webové aplikace bylo uděleno hodnocení "Readers’ Choice Bronze Award".

Barracuda Web Application Firewall pracuje jako firewall pro sedmou vrstvu a chrání webové servery před mnoha různými typy útoků, jako například SQL injection, cross site injection nebo session tampering. Zařízení tak poskytuje vysoce účinnou ochranu proti všem deseti hlavním hrozbám pro webové aplikace, které identifikovalo nezávislé sdružení Open Web Application Security Project. Nejnovější verze firmware pro Barracuda Web Application Firewall navíc dále posiluje ochranu proti útokům ze strany botnetů a DDoS.

Podrobnější hodnocení produktu Barracuda Web Application Firewall model 660 od SC Magazine je k dizpozici zde.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek