Novinky

Barracuda WAF-as-a-Service získává ocenění Produkt roku

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. V souladu s potřebami zákazníků se zaměřuje na pokročilá cloudově orientovaná řešení, která vyhovují soudobým nárokům informační bezpečnosti. 

 

Mezi špičková řešení patří Barracuda Web Application Firewall (WAF), který pracuje jako firewall pro sedmou vrstvu. Chrání tak webové servery před mnoha různými typy hrozeb, jako jsou například DDoS útoky, zero-day threats, SQL injection, XML & JSON threats, cross site injection nebo session tampering. Uživatelům tím poskytuje vysoce účinnou ochranu proti všem hlavním hrozbám pro webové aplikace, které identifikovalo nezávislé sdružení Open Web Application Security Project (OWASP).

 

Produkt je dostupný v několika variantách pro nasazení na různé platformy, což poskytuje uživatelům velkou flexibilitu při jeho implementaci. Nejpokročilejší z nich je cloudové řešení Barracuda WAF-as-a-Service, které zapadá do moderního konceptu označovaného jako Infrastructure as a service (IaaS).

 

Kvalita a užitná hodnota Barracuda WAF-as-a-Service byla oceněna koncem roku 2018 v rámci již tradičního hodnocení IT produktů odborného magazínu CRN. V kategorii Security Web & Email získal produkt Barracuda WAF-as-a-Service nejlepší hodnocení a byl tak zvolen jako "CRN's 2018 Products of the Year".

 

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

Zpět na výpis novinek