Novinky

Barracuda vítězem Microsoft Azure Certified ISV

 

Barracuda Networks vítězí v hodnocení Microsoft Azure Certified ISV Solution Partner.

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. V jejím portfoliu postupně získávají stále významnější postavení produkty typu cloud computing a Software as a Service.

 

V nabídce dostupných řešení Baracuda Networks hraje důležitou roli strategické partnerství se společností Microsoft. Jeho součástí je rovněž nabídka softwarových řešení Barracuda v rámci platforem Microsoft Azure a Microsoft Cloud Platform hostované v rámci Cloud OS Network a Windows Server Hyper-V.

 

Společnost Barracuda Networks tak již před dvěma lety jako první získala certifikaci Azure Certified Security Solution Provider a jakožto nezávislý softwarový dodavatel (ISV - independent software vendor) má rovněž status Microsoft Partner – Gold Application Development.

 

„Produkty Barracuda dodáváme na český a slovenský trh více jak 10 let. Její vývoj na světových trzích sledujeme dlouhodobě. Značka posiluje každým rokem, získává klíčové technologické partnery i významné světové reference. Proto mě ani nepřekvapuje, že se dostává do čela výrobců IT síťových technologií,“ říká Jiří Línek, jednatel společnosti Gesto Communications.

 

Vysoká kvalita i užitná hodnota řešení Barracuda Networks a úzká spolupráce se společností Microsoft byla oceněna na konci května tohoto roku, kdy Barracuda zvítězila v hodnocení „2016 Microsoft Azure Certified ISV Solution Partner of the Year“. V náročné konkurenci mnoha dalších firem se tak stala nejlepším nezávislým softwarovým dodavatelem pro Microsoft Azure.

 

Aktuální nabídka řešení Barracuda v rámci Azure Marketplace zahrnuje především špičková bezpečnostní řešení Barracuda NextGen Firewall a Barracuda Web Application Firewall, o která je mezi uživateli velký zájem. Komplexní ochranu elektronické pošty zajistí Barracuda Email Security Gateway a o její efektivní zálohování se postará Barracuda Message Archiver. Nabídku doplňují produkty Barracuda NextGen Control a Barracuda Active Directory App.

 

Další informace o řešeních Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, gesto@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

Zpět na výpis novinek