Novinky

Barracuda spouští službu SaaS cloudového zálohování pro Microsoft Office 365

Barracuda spouští službu SaaS cloudového zálohování pro Microsoft Office 365

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury a ukládání a zálohování dat. V jejím portfoliu hrají stále významnější roli produkty typu cloud computing a Software as a Service. 

V dnešní době je nepostradatelnou součástí informační bezpečnosti spolehlivé, výkonné a snadno použitelné řešení pro ukládání a zálohování dat včetně mechanismů pro obnovu po havárii. 

Nejnovějším přírůstkem z této oblasti v nabídce společnosti Barracuda Networks je služba Cloud-to-Cloud Backup, která je nabízena jako Software-as-a-Service (SaaS). 

Řešení Barracuda Cloud-to-Cloud Backup zahrnuje celou řadu pokročilých funkcí včetně možnosti physical-to-virtual (P2V) portability pro rychlé zotavení uživatelských  systémů po havárii. Nechybí ani zabezpečení dat během přenosu prostřednictvím HTTPS/SSL a šifrování pomocí AES 265-bit. 

V současné době je SaaS řešení  Barracuda Cloud-to-Cloud Backup nabízeno pro nasazení spolu s platformou Microsoft Office 365 včetně Exchange Online ad OneDrive for Business.

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách
http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10, www.gestocomm.cz 

Zpět na výpis novinek