Novinky

Barracuda Spam Firewall vítězí v hodnocení SC Magazine

Díky své špičkové kvalitě, snadné použitelnosti a příznivé ceně obdržela řešení Barracuda Networks v minulých letech celou řadu významných ocenění od odborné veřejnosti i samotných zákazníků. 

Jedním z nejúspěšnějších a nejlépe hodnocených produktů je Barracuda Spam Firewall, který i v tomto roce získal další velmi prestižní ocenění. SC Magazine mu letos na podzim při hodnocení bezpečnostních řešení pro elektronickou poštu udělil absolutorium, když Barracuda Spam Firewall Model 400 v6.1 obdržel maximální počet pěti hvězdiček ve všech hodnocených kritériích. Současně mu bylo uděleno ocenění "SC Magazine Best Buy", a byl tedy vybrán jako nejvýhodnější koupě pro firmy a organizace všech velikostí.

Řešení Barracuda Spam Firewall poskytuje desítkám tisíc zákazníků po celém světě vysoce účinnou a efektivní ochranu proti nevyžádané elektronické poště, virům a dalším typům škodlivých kódů šířených prostřednictvím Internetu. 

Barracuda Spam Firewall chrání své uživatele nejenom před vnějšími hrozbami, ale pomáhá jim zajistit, aby se sami nemohli stát šiřiteli spamu či virů při komunikaci s vnějším světem. Barracuda Spam Firewall dále umožňuje automaticky kontrolovat odchozí elektronickou poštu, zda neobsahuje citlivé údaje, které jejich odesilatel zahrnul do zprávy ať už úmyslně či omylem. Kromě toho lze nastavit požadavek na šifrování e-mailů dle standardu SMTP/TLS.

Mezi další funkce patří plná podpora správy hierarchicky rozdělené mezi větší počet administrátorů, kteří mohou pro definované skupiny uživatelů poskytovat rovněž služby helpdesku. Pro jednotlivé domény pak lze nastavit různá bezpečnostní pravidla, jako je filtrování či blokování zpráv elektronické pošty. 

Barracuda Spam Firewall je dostupný rovněž jako appliance pro VMware nebo jako cloudové řešení v rámci Amazon Web Services a Microsoft Azure.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek