Novinky

Barracuda představuje nový Web Application Firewall

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. V souladu s potřebami zákazníků se zaměřuje na pokročilá cloudově orientovaná řešení, která vyhovují soudobým nárokům informační bezpečnosti. 

 

V průběhu května společnost přestavila novou verzi svého osvědčeného produktu Barracuda Web Application Firewall (WAF). Jedná se o plně cloudové řešení WAF-as-a-Service, které uživatelům nabízí možnost rychlé a snadné implementace při zachování velmi vysokého stupně ochrany. Barracuda WAF-as-a-Service tak zapadá do moderního konceptu cloudově orientovaných řešení označovaných jako Infrastructure as a service (IaaS).

 

Barracuda WAF-as-a-Service pracuje jako firewall pro sedmou vrstvu a chrání webové servery před mnoha různými typy hrozeb, jako jsou například DDoS útoky, zero-day threats, SQL injection, XML & JSON threats, cross site injection nebo session tampering. Poskytuje tak vysoce účinnou ochranu proti všem hlavním hrozbám pro webové aplikace, které identifikovalo nezávislé sdružení Open Web Application Security Project (OWASP).

 

Velkou výhodou Barracuda WAF-as-a-Service je snadná použitelnost díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní, přičemž při správě aplikace lze využít širokou paletu konfiguračních možností prostřednictvím služby Barracuda Vulnerability Remediation Service (BVRS).

 

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek