Novinky

Barracuda opět posiluje ochranu elektronické pošty

 

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi nejúspěšnější dodavatele řešení z oblasti informační bezpečnosti. Ve své nabídce má širokou paletu osvědčených produktů pro jednotlivé typy uživatelů s cílem nabídnout jim co nejvyšší stupeň ochrany proti různým typům on-line hrozeb.

 

Pro všechny uživatele Internetu již tradičně představuje trvalé a velmi vážné bezpečnostní riziko elektronická pošta, jejímž prostřednictvím jsou šířeny viry a další škodlivé kódy. K tomu se přidávají různé typy podvodných zpráv a phishingových útoků, jejichž cílem je obvykle získat přístup k osobním údajům, heslům či jiným důvěrným informacím.

 

Vysoce účinná a efektivní ochrana elektronické pošty v rámci služby Barracuda Email Security Service je proto nedílnou součástí nabídky bezpečnostních řešení společnosti Barracuda Networks. Tato služba je zahrnuta i v rámci komplexního řešení Barracuda Essentials for Office 365, které firma přestavila počátkem letošního roku.

 

Nyní získávají uživatelé služeb Barracuda Essentials for Office 365 a Barracuda Email Security Service ještě vyšší stupeň ochrany, neboť společnost Barracuda Networks rozšířila jejich možnosti o funkce Anti-Phishing Link Protection a Advanced Threat Detection. Toto další posílení ochrany elektronické pošty je primárně zaměřeno proti stále sofistikovanějším cíleným phishingovým útokům a jiným podvodným webovým odkazům a také proti nebezpečným e-mailovým přílohám.

 

Nezanedbatelnou předností služeb Barracuda Essentials for Office 365 Email Security Edition a Barracuda Email Security Service je jednoduchá licenční a cenová politika, která je založena na příznivých měsíčních poplatcích za jednoho uživatele.

 

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10, www.gestocomm.cz 

Zpět na výpis novinek