Novinky

Barracuda nabízí bezpečnější řešení pro elektronický podpis SignNow

Společnost Barracuda Networks poskytuje širokou škálu špičkových bezpečnostních produktů, které vyhoví potřebám různých typů uživatelů. Součástí bohaté nabídky je rovněž řešení pro elektronický podpis SignNow.

 

Varianta SignNow Enterprise nyní nabízí uživatelům vyšší úroveň bezpečnosti díky nově přidané sadě bezpečnostních funkcí Advanced Threat Protection. Jedná se o cloudovou mikroslužbu poskytující vysokou úroveň ochrany proti cíleným útokům typu malware či ransomware, které mohou být součástí dokumentů nebo vložených odkazů.

 

Vysokou kvalitu a užitnou hodnotu SignNow dokládá skutečnost, že tato platforma pro elektronický podpis byla letos magazínem FitSmallBusiness vyhodnocena jako „Best Electronic Signature App 2017“ a „Best Electronic Signature Software“ pro menší firmy. Řešení SignNow bylo dále minulý rok v rámci hodnocení „G2 Crowd’s Top 25 Enterprise Software Products“ zvoleno jako nejlepší softwarové řešení pro korporátní zákazníky.

 

SignNow využívá více než 40 tisíc klientů po celém světě jako řešení pro elektronický podpis s celkovým počtem uživatelů zhruba čtyři milióny. SignNow nabízí snadnou integraci s Microsoft Office365, OneDrive, NetSuite, Oracle, G Suite, Salesforce, SharePoint, Google Apps a dalšími platformami. Navíc poskytuje snadno použitelného klienta pro Android a iOS. Výhodou je i velká flexibilita z hlediska implementace, neboť SignNow lze nasadit rovněž jako SaaS nebo v rámci veřejného či privátního cloudu.

 

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz 

Zpět na výpis novinek