Novinky

Barracuda Email Security Service získává prestižní ocenění

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli produktů z oblasti informační bezpečnosti, síťové infrastruktury a ukládání a zálohování dat. Díky své špičkové kvalitě obdržela řešení Barracuda Networks v minulých letech celou řadu významných ocenění.

 

V nabídce Barracuda Networks hrají stále významnější roli produkty typu cloud computing a Software as a Service. Ty jsou mezi uživateli stále oblíbenější díky snadné implementaci, vysoké flexibilitě a cenové efektivnosti. Mezi velmi populární řešení patří i vysoce účinná ochrana elektronické pošty v rámci cloudové služby Barracuda Email Security Service.

 

Vysoká kvalita a užitná hodnota služby Barracuda Email Security Service se dočkala významného ocenění od odborného magazínu Network Products Guide. Ten tomuto produktu udělil prestižní cenu „Gold Winner in the 11th Annual 2016 IT World Awards“.  Služba Barracuda Email Security Service tak byla vyhodnocena jako nejlepší řešení na trhu v kategorii Email Security and Managment.

 

Služba Barracuda Email Security Service je zahrnuta rovněž v rámci komplexního řešení Barracuda Essentials for Office 365. Součástí služby jsou mimo jiné také funkce Anti-Phishing Link Protection a Advanced Threat Detection. Tato další velmi účinná ochrana elektronické pošty je primárně zaměřena proti cíleným phishingovým útokům a jiným podvodným webovým odkazům a také proti nebezpečným e-mailovým přílohám.

 

Další informace o řešeních Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz 

Zpět na výpis novinek