Novinky

AVM uvádí nová koncová zařízení Fritz! Box pro ještě rychlejší Internet

Společnost AVM GmbH již řadu let zákazníkům nabízí ucelenou sadu osvědčených koncových zařízení AVM Fritz! pro širokopásmový přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti nebo menší firmy. 

Na výstavě CeBIT 2013 společnost představila nové modely koncových zařízení AVM Fritz! Box, které nabízí možnost využívat nejmodernější technologie pro vysokorychlostní Internet. Uživatelům se tak otevírají další možnosti, jak využívat naplno kapacitu svého internetového připojení pro multimediální služby ve vysoké HD kvalitě. 

Vlajkovou lodí AVM se stává model FRITZ!Box 7490, který podporuje nejrychlejší varianty VDSL založené na technologiích vectoring a bonding, díky nimž je možné realizovat DSL přípojky o rychlostech až 240 Mbit/s. Pro realizaci lokální bezdrátové sítě slouží nejnovější Wi-Fi standardy WLAN 802.11ac umožňující přenosové rychlosti až 1300 Mbit/s. K výbavě dále patří čtyři gigabit Ethernet porty a rozhraní USB 3.0. 

Pro komfortní využití funkčních možností zařízení AVM Fritz! Box je k dispozici software MyFRITZ!App založený na nejnovější verzi FRITZ!OS 5.50. To zahrnuje rovněž sadu funkcí Smart Home, díky které je například možné snadno integrovat do domácí sítě chytré telefony a tablety s OS Android. Mimořádný důraz je přitom kladen na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu.

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek