Novinky

AVM prezentuje nejrychlejší internet po telefonních linkách

Německá společnost AVM GmbH stojí dlouhodobě na špici technologických inovací v oblasti koncových zařízení pro vysokorychlostní Internet. Produkty AVM poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a jsou ideálním řešením pro domácnosti a menší firmy.

 

U příležitosti akce Mobile World Congress 2017 firma prezentovala praktické využití nejmodernějších technologií pro superrychlý DSL Internet po telefonních linkách. Nejvýkonnější modely zařízení AVM FRITZ!Box tak mohou za vhodných podmínek dosahovat až gigabitových rychlostí.

 

Konkrétně se jedná o nejnovější technologie označované jako supervectoring 35b a G.fast. V závislosti na délce a dalších kvalitativních parametrech přístupového vedení je díky těmto inovacím možné nabídnout uživatelům VDSL konektivitu na rychlostech 240 Mbit/s až 1 Gbit/s. Takovéto nové přípojky už nějakou dobu testují poskytovatelé Internetu v několika evropských zemích.

 

Společnost AVM má již ve své nabídce koncové zařízení, ve kterém jsou technologie supervectoring 35b a G.fast implementovány. Jedná se o model AVM FRITZ!Box 7852, který v minulém roce úspěšně prošel příslušnými testy v Německu.

 

Aby bylo možné takto rychlé připojení efektivně využít v rámci lokální sítě, je AVM FRITZ!Box 7852 vybaven rovněž stejně pokročilým řešením pro bezdrátovou síť Dual band Wireless AC + N s rychlostmi 1300 Mbit/s + 450 Mbit/s. Nechybí ani čtyři gigabit LAN porty a dvě rozhraní USB 3.0.

 

Jako u všech zařízení AVM FRITZ!Box jsou k dispozici také funkce pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení slouží multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb.

 

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek