Novinky

AVM přestavuje nový DECT telefon FRITZ!Fon C6

Německá společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV.

 

Hlavními produkty AVM jsou zařízení řady FRITZ!Box, která poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a multimédia v HD kvalitě. Sem spadá rovněž řešení pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT.

 

Jako koncové zařízení slouží multifunkční bezdrátové telefonní přístroje řady AVM FRITZ!Fon. U příležitosti nedávného veletrhu IFA 208, který se konal v Berlíně, představila společnost AVM nejnovější model FRITZ!Fon C6. Ten se vyznačuje moderním ergonomickým designem a plnou podporou nové verze systému FRITZ!OS 7.

 

AVM FRITZ!Fon v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb. Je vybaven kvalitním barevným displejem, díky ně muž je možné mnohem komfortněji pracovat s telefonním seznamem a všemi dalšími doplňkovými funkcemi pro Internet a multimédia. Ve spojení se zařízením AVM FRITZ!Box tak lze například sledovat obraz z interkomu u dveří nebo bezpečnostní IP kamery.  Mezi další funkce tak patří například příjem e-mailů, prohlížení obsahu ve formátu RSS a přehrávání hudby.

 

FRITZ!Fon C6 je dále vybaven režimem Eco Mode, který nejen šetří energii ale především prodlužuje provozní dobu přístroje na jedno nabití baterie. Citlivý senzor jasu sám reguluje úroveň podsvícení displeje i klávesnice a pohybový senzor automaticky zapne přístroj, když jej uchopíte do ruky. Uživatelé proto jistě ocení vysokou výdrž baterie, která postačuje na až na 16 hodin hovoru nebo 12 dní v pohotovostním režimu.

 

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek