Novinky

AVM FRITZ!WLAN Repeater umožní snadno zvýšit dosah vaší bezdrátové sítě

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. Produkty AVM poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a jsou ideálním řešením pro domácnosti a menší firmy.

 

Mezi nejdůležitější funkce patří možnost snadno vytvořit domácí bezdrátovou LAN síť. Zařízení AVM proto podporují nejnovější standardy pro WLAN sítě umožňující dosahovat vysokých přenosových rychlostí. Není tak problém přenášet multimédia v HD kvalitě či efektivně připojovat koncová zařízení typu PC, tablet a smartphone.

 

V řadě případů však dosah jednoho Wi-Fi přístupového bodu nepostačuje a vyvstává tak potřeba zvýšit pokrytí bezdrátové sítě, případně bezdrátově propojit více lokálních sítí. K tomuto účelu slouží AVM FRITZ!WLAN Repeater, který je primárně určen jako doplňkové zařízení k produktům řady AVM FRITZ!Box. Může však spolupracovat s libovolným WLAN zařízením podporujícím příslušné standardy.

 

Pro méně náročné aplikace je určen AVM FRITZ!WLAN Repeater 1160, který byl nedávno uveden na trh. Ten možňuje bezdrátovou LAN konektivitu na rychlosti až 866 Mbit/s (5 GHz) a současně až 300 Mbit/s (2.4 GHz). Oproti tomu výkonnější model FRITZ!WLAN Repeater 1750E nabízí nejmodernější technologie pro bezdrátové přenosy dat Wireless AC + N s rychlostí až 1300 Mbit/s (5 GHz) a k tomu až 450 Mbit/s (2.4 GHz) spolu se zabudovaným gigabit LAN portem.

 

Jak je u všech řešení společnosti AVM pravidlem, jednou z hlavních předností obou výše zmíněných produktů je jednoduchá a intuitivní instalace, konfigurace a obsluha. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů pohodlně využívat všechny jejich dostupné funkční možnosti.

 

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

Zpět na výpis novinek