Novinky

AVM FRITZ! přeřazuje na gigabitové rychlosti

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. Nosnými produkty AVM jsou zařízení řady FRITZ!Box, která poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a HD multimédia pro domácnosti a menší firmy.

Letos v březnu společnost AVM představila řadu nových produktů, jejichž společným znakem je podpora přenosových rychlostí až 1.3 Gbit/s. Tato nová zařízení budou postupně uvedena do prodeje v průběhu druhého a třetího čtvrtletí tohoto roku. 

V prvé řadě se jedná o produkt AVM FRITZ!Box 3490, který kromě obvyklých Wi-Fi standardů pro rychlosti až 450 Mbit/s nyní podporuje také nejnovější technologii pro bezdrátové sítě Wireless AC s přenosovou rychlostí až 1300 Mbit/s. 

Jako doplňkové zařízení umožňující budování rozsáhlejších sítí pak slouží nový FRITZ!WLAN Repeater 1750E, který rovněž podporuje výše uvedené standardy pro vysokorychlostní WLAN. Pro uživatele notebooků, které v sobě nemají zabudovánu přímou podporu nových bezdrátových standardů, nabízí AVM jednoduché řešení do USB portu v podobě FRITZ!WLAN Stick AC 860.

Pro domácí multimédia pak slouží FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, který v sobě kombinuje funkce DVB-C tuneru a  Wireless AC repeateru. Díky tomuto zařízení je možné streamovat HD video v rámci domácí sítě do zařízení typu notebook, tablet či smartphone. Pro uživatele zařízení Android a iOS je navíc připravena užitečná aplikace FRITZ!App TV.

Jednou z hlavních předností všech produktů AVM je to, že firma klade mimořádný důraz na jejich jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM FRITZ!.

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek