Novinky

AVM FRITZ!Powerline 1260E pro moderní gigabitovou lokální síť

 

 

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, WLAN, hlas, video a IPTV. Ve svých produktech využívá nejmodernější soudobé technologie založené na nových standardech pro rychlý Internet.

 

V rámci lokálních sítí se jedná například o možnost využít pro vysokorychlostní přenos dat vnitřní elektrické rozvody. Zatím nejnovějším zařízením využívajícím tuto technologii je AVM FRITZ!Powerline 1260E. Po připojení do běžné elektrické zásuvky může zařízení přenášet data rychlostí až 1200 Mbit/s, což je vyhovující i pro multimediální aplikace v HD kvalitě.  Přenos dat je přitom odpovídajícím způsobem zabezpečen s pomocí šifrování 128-bit AES. 

 

Pro větší flexibilitu je AVM FRITZ!Powerline 1260E vybaven i moderními Wi-Fi technologiemi, které rovněž podporují vysoké přenosové rychlosti. Díky využití 2 x 2 dual-band Wireless AC + N je k dispozici bezdrátová konektivita 866 Mbit/s + 400 Mbit/s. Ve výbavě nechybí ani klasický gigabit LAN port pro připojení prostřednictvím Ethernet kabelu.

 

Komfortnější využití Wi-Fi umožní nová verze aplikace FRITZ!App WLAN for Android, která je mimo jiné vybavena funkcí "Measure Wi-Fi throughput". Uživatelé tak mimo jiné mají možnost v reálném čase sledovat sílu Wi-Fi signálu a aktuální rychlosti bezdrátového přenosu dat.

 

AVM FRITZ!Powerline 1260E je tak skvělým doplňkem ke špičkovým modemům a routerům AVM FRITZ!Box 7590 DSL a AVM FRITZ!Box 6590 Cable. Zákazníci mají díky tomu možnost vybudovat si moderní mesh síť s využitím takových přenosových technologií, které jsou pro ně optimální.

 

Důležitou předností všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

 

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

Zpět na výpis novinek