Novinky

AVM FRITZ!Powerline 1000E pro bleskový Internet v elektrické zásuvce

Společnost AVM GmbH již řadu let zákazníkům nabízí ucelenou sadu osvědčených koncových zařízení AVM FRITZ! pro širokopásmový přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi.

Jednou z velmi užitečných funkcí koncových zařízení AVM je možnost vytvořit si lokální síť v rámci domácnosti či firmy s pomocí nemodernějších prostředků pro vysokorychlostní datové přenosy. Sem paří také méně obvyklá avšak osvědčená technologie Powerline, která využívá pro přenos dat vnitřní elektrické rozvody. K propojení PC a dalších zařízení do lokální sítě tedy není třeba instalovat další kabeláž. 

Nejnovějším přírůstkem v nabídce společnosti AVM je zařízení FRITZ!Powerline 1000E, které se velmi jednoduše připojuje do běžné elektrické zásuvky a umožňuje touto cestou přenášet data s rychlostí až 1200 Mbit/s. To vyhovuje jak pro vysokorychlostní Internet tak i pro různé multimediální aplikace. 

FRITZ!Powerline 1000E je kompatibilní se standardy IEEE P1901 a HomePlug AV2, přičemž data jsou během přenosu zabezpečena šifrováním 128-bit AES. Díky technologii Harnesses MIMO je zaručen výrazně větší dosah pro přenos signálu po elektrickém vedení a zařízení se vyznačuje velmi malou spotřebou v klidovém i aktivním stavu.

U všech zařízení AVM kladen je mimořádný důraz na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM FRITZ!.

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.
 

Gesto Communications
Korunní 106, 101 00 Praha 10
Tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034
E-mail: sales@gestocomm.cz
www.gestocomm.cz

Zpět na výpis novinek