Novinky

AVM FRITZ!Box 6591 Cable přináší nejrychlejší Internet po kabelové TV

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, WLAN, hlas, video a IPTV. Ve svých produktech využívá nejmodernější soudobé technologie založené na nových standardech pro vysokorychlostní Internet.

 

Příkladem může být produkt AVM FRITZ!Box 6591 Cable, který firma představila jako prototyp u příležitosti veletrhu ANGA COM 2017 v Kolíně nad Rýnem. Zařízení opět posouvá možnosti rychlého připojení k Internetu prostřednictvím sítí kabelové televize díky implementaci nejnovějšího standardu DOCSIS 3.1 využívajícího 2 x 2 OFDM channel bonding.

 

Poskytovatelé připojení přes CATV tak budou v brzké budoucnosti schopni svým zákazníkům nabídnout přenosové rychlosti až 6 GBit/s downstream a 2 GBit/s upstream. Pilotní nasazení technologie DOCSIS 3.1 se již připravuje.

 

Ve výbavě  AVM FRITZ!Box 6591 Cable nechybí ani špičkové řešení pro domácí bezdrátovou síť 4 x 4 dual-band Wireless AC + N s Multi-User MIMO na rychlostech až 1.733 Mbit/s + 800 Mbit/s. Zařízení je samozřejmě zpětně kompatibilní i se staršími Wi-Fi standardy.

 

Velkou předností všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

 

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm

 

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz 

Zpět na výpis novinek