Novinky

Prestiží ocenění pro Barracuda Web Application Firewall

Společnost Barracuda Networks má ve své nabídce širokou paletu produktů zaměřených převážně na oblast informační bezpečnosti pro různé typy uživatelů a její řešení již získala celou řadu významných ocenění od odborné veřejnosti i samotných uživatelů.

Datová úložiště Drobo nabízí další nárůst výkonu i kapacity

Společnost Drobo, Inc. se již řadu let úspěšně specializuje na produkty sloužící k úschově a zálohování dat. Mimořádná obliba datových úložišť Drobo je dána především excelentním poměrem výkon/cena ve spojení s flexibilitou a snadnou použitelností.

Nový AVM Fritz! Box 3370 pro HD video a vysokorychlostní bezdrátové sítě

Společnost AVM GmbH zákazníkům nabízí ucelenou sadu osvědčených koncových zařízení AVM Fritz! pro širokopásmový přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti.

Datové úložiště Drobo B1200i získává další prestižní ocenění

Datová úložiště Drobo sklízejí úspěchy u zákazníků a odborné veřejnosti především díky tomu, že i přes svou cenovou dostupnost patří k nejpokročilejším řešením pro ukládání dat a zároveň se vyznačující nízkými nároky na instalaci a provoz.

Barracuda Enterprise nabízí komplexní podporu korporátním uživatelům

Společnost Barracuda Networks se již řadu let řadí mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti a v současné době má v nabídce velmi širokou paletu řešení pro různé typy uživatelů.

Domácí síť snadno a rychle s FRITZ!Powerline

Společnost AVM GmbH zákazníkům již řadu let úspěšně nabízí ucelenou sadu osvědčených koncových zařízení AVM Fritz! pro širokopásmový přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti.

Nezávislé testy ESG Labs potvrzují kvalitu zařízení Drobo

Společnost Drobo, Inc. se již řadu let úspěšně specializuje na produkty sloužící k úschově a zálohování dat. Mimořádná obliba datových úložišť Drobo je dána především excelentním poměrem výkon/cena, takže produkty přesně odpovídají potřebám...

Produkty Barracuda získávají další ocenění

Mezi uživateli i širokou odbornou veřejností si společnost Barracuda Networks postupně získala vysoké renomé díky svým výkonným, spolehlivým a snadno použitelným produktům z oblasti komunikace a síťové infrastruktury a především pak informační...

Polycom představuje novou tvář společnosti

Společnost Polycom byla založena již v roce 1990 a záhy se zařadila mezi největší a nejúspěšnější dodavatele řešení pro audiokonference, videokonferenční systémy a řešení pro telepresence a vzdálenou spolupráci.

Prestižní ocenění pro Polycom RealPresence Mobile

Společnost Polycom již mnoho let zaujímá dominantní pozici mezi výrobci audio/videokonferenčních systémů a řešení pro telepresence a vzdálenou spolupráci. Díky promyšlené obchodní i produktové strategii si společnost dokázala udržet trvalý zdravý...